Medic neurolog

Lidermed
Oraș: Orhei
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Centrul Medical LiderMed din Orhei este în căutare de un medic neurolog dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre. Dacă sunteți un profesionist în domeniu, motivat și dornic să ofere îngrijiri medicale de înaltă calitate, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:

Consultarea și diagnosticarea pacienților cu afecțiuni neurologice.
Elaborarea și implementarea planurilor de tratament personalizate.
Monitorizarea progresului pacienților și ajustarea terapiei în funcție de nevoile individuale.
Colaborarea cu alți specialiști medicali pentru asigurarea unei îngrijiri comprehensive.

Cerințe:

Diplomă de medic specialist în neurologie.
Experiență în diagnosticarea și tratamentul diverselor afecțiuni neurologice.
Abilități excelente de comunicare și empatie față de pacienți.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu colegii.

Oferta noastră:

Mediu de lucru profesionist și stimulativ.
Oportunitatea de a lucra într-o echipă dedicată și prietenoasă.
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Program flexibil de lucru, posibil doar de cateva zile pe saptamana.
Salariul motivant.
Telefon:
079924654
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide