Contabil/ă (Anenii Noi, Bulboaca)

 Castel Mimi este recunoscut drept cartea de vizită a Moldovei, una dintre cele mai importante atracții turistice din țără, primul Castel din Moldova, din origine consacrat vinificației și gazda Summitului CPE din 01 iunie 2023!
Dacă vrei să construiesti o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să fii parte a unei echipe profesioniste și dinamice, atunci aplica la pozitia vacanta care te interesează din cadrul companiei noastre.
Actualmente, suntem în căutarea unui nou coleg (sau colege) în contabilitate, care va îndeplini funcția de:

Candidatul ideal:
- are studii superioare și experiență anterioară în domeniu;
- este cooperant/ă și receptiv/ă;
- vorbește fluent limbile română și rusă;
- este pasionat/ă de domeniul ales;
- este un bun/ o bună profesionist/ ă și nu-i lipsește spiritul de inițiativă și implicare;
- Responsabil/ ă, competent/ ă si perfectionist/ ă,

Responsabilități:
Sector materiale: Acte de casare, miscari interne, facturi de intrare / iesire, inventariere, etc.

Ce oferim:
salariu motivant, pachet social + beneficii;
- posibilitatea de a face parte dintr-o companie prosperă, aflată într-un proces de dezvoltare dinamică;
- oportunitatea de a activa într-un colectiv prietenos și receptiv;

Avem o echipa extraordinară și dacă îți doresti să faci parte din ea…
daca te regasesti in cele relatate mai sus, …
atunci nu ezita sa aplici cu un CV și o scrisoare de intenție!
Te asteptam cu drag!

E-mail: resurseumane@castelmimi.md
Telefon: 0680 677 99

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть